Інтерфакс-Україна
12:58 14.05.2026

РФ атакувала енергооб'єкти у Києві – ДТЕК

1 хв читати
РФ атакувала енергооб'єкти у Києві – ДТЕК

У столиці внаслідок ракетно-дронового удару пошкоджено трансформаторну підстанцію та високовольтну лінію ДТЕК, повідомив енергохолдинг у четвер.

"Також пошкоджені виробничий майданчик, спецтехніка та 29 автомобілів", – зазначили в компанії.

Енергетики вже працюють над ліквідацією наслідків атаки.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Командир 125 ОВМБр про "приведення до тями" бригади: 90% командирів були зняті з посад, комплектність особового складу зросла на 234%

У 66 ОМБр заявляють про одні з найнижчих показників щодо СЗЧ у ЗСУ

Російські обстріли забрали життя жительки Херсона

Третій армійський корпус: За рік ми стабілізували фронт та повністю ліквідували всі райони інфільтрації ворога в смузі від Борової до Лиману

Генштаб ЗСУ повідомив про ураження пункту управління ФСБ на території Бєлгородщини

Є нові знеструмлення внаслідок обстрілів у семи областях, ще 26 н.п. без світла через негоду – "Укренерго"

Падіння російського дрона в Молдові свідчить, що РФ становить загрозу не лише для України, – Сибіга

Опитування: 61% українців відкидають пропозицію перемир'я за нинішньою лінією фронту, якщо Україна не отримає гарантій безпеки, грошей та зброї

Каллас про заяву Е3-Україна: Ми повинні пам'ятати про європейські інтереси

Нацполіція попередила замах на вбивство Юсова та затримала киянина-найманця

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА