Інтерфакс-Україна
10:20 14.05.2026

До 40 збільшилась кількість постраждалих у Києві, серед них дві дитини – мер

1 хв читати
До 40 збільшилась кількість постраждалих у Києві, серед них дві дитини – мер
Фото: https://t.me/dsns_telegram

У Києві вже 40 постраждалих він нічної російської атаки, серед них – дві дитини, повідомив мер столиці Віталій Кличко.

"40 постраждалих у столиці внаслідок масованої атаки ворога. Серед них – двоє дітей. Госпіталізували 31 постраждалого. В тому числі – одну дитину", – написав він у Телеграм.

Раніше повідомлялось про 32 постраждалих, в їх числі – одна дитина.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА