Інтерфакс-Україна
09:40 14.05.2026

Росіяни вдарили по двох районах Харкова, щонайменше 16 постраждалих

1 хв читати

ЗС РФ завдали удару по Шевченківському району Харкова, 14 людей звернулися по допомогу медиків, повідомив начальник обласної військової адміністрації Олег Синєгубов у телеграм-каналі.

За інформацією міського голови Харкова ІГоря Терехова, також зафіксовано влучання у Салтівському районі. Станом на 9:20 постраждали двоє осіб. Внаслідок влучання "шахеда" пошкоджено 7 житлових будинків та 2 гуртожитки.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА