Росіяни вдарили по двох районах Харкова, щонайменше 16 постраждалих
ЗС РФ завдали удару по Шевченківському району Харкова, 14 людей звернулися по допомогу медиків, повідомив начальник обласної військової адміністрації Олег Синєгубов у телеграм-каналі.
За інформацією міського голови Харкова ІГоря Терехова, також зафіксовано влучання у Салтівському районі. Станом на 9:20 постраждали двоє осіб. Внаслідок влучання "шахеда" пошкоджено 7 житлових будинків та 2 гуртожитки.