Інтерфакс-Україна
08:57 14.05.2026

У Києві вже 32 постраждалих, серед них немовля – мер

1 хв читати
У Києві вже 32 постраждалих, серед них немовля – мер
Фото: ДСНС Києва

У Києві вже 32 постраждалих, серед них немовля, повідомив мер столиці Віталій Кличко.

"Уже 32 постраждалих у столиці після масованої атаки ворога. Серед них – одномісячна дитина. В стаціонарах наразі 20 госпіталізованих. В тому числі – дитина", – написав він у Телеграм.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українці мають сильніший емоційний зв'язок з батьківщиною, ніж жителі ЄС, – соцопитування

Україна з 22 червня переходить на застосування NCTS Фаза 6, ДМС попереджає про тимчасове закриття системи

Віцепрем'єр Кулеба повідомив про відкриття нової станції попередньої очистки на миколаївському водогоні

Рада розблокувала рішення про спрямування 1,56 трлн грн додвитрат з держбюджету-2026 на оборону

Голова Нацполіції: Ми готові до активної роботи з європейськими партнерами задля змін за стандартами ЄС

В Україну повернули тіла 522 загиблих українців

УПЦ (МП) оскаржила рішення Київської облради щодо діяльності церкви – адвокат

Ліквідовано канали продажу "трофейної" зброї, серед затриманих – військовий, айтішнік і колишня студентка хімфаку

Короткочасні дощі продовжать іти найближчими днями, лише ночі ставатимуть менш холодними

Росіяни вранці вдарили по Сумах, загинув цивільний чоловік – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА