Події

У Києві вже 32 постраждалих, серед них немовля – мер

У Києві вже 32 постраждалих, серед них немовля, повідомив мер столиці Віталій Кличко.

"Уже 32 постраждалих у столиці після масованої атаки ворога. Серед них – одномісячна дитина. В стаціонарах наразі 20 госпіталізованих. В тому числі – дитина", – написав він у Телеграм.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ