Інтерфакс-Україна
07:46 14.05.2026

Уже 29 постраждалих в результаті російської атаки в Києві

1 хв читати
Уже 29 постраждалих в результаті російської атаки в Києві
Фото: https://t.me/dsns_telegram

Уже 29 постраждалих внаслідок російської атаки в Києві, повідомив очільник МВА Тимур Ткаченко.

"Кількість постраждалих внаслідок обстрілу зросла до 29 осіб", – написав він у Телеграм.

За його словами, всім травмованим надається кваліфікована медична допомога.

Також він повідомив, що в Дарницькому районі пошкоджено фасад багатоповерхівки. На прибудинковій території сталася пожежа – горять авто.

 

ОСТАННЄ

Сибіга привітав нового главу МЗС Еквадору з призначенням

На фронті відбулось 213 боїв за добу, найбільше на покровському та гуляйпільському напрямках – Генштаб

Троє загиблих і стільки ж постраждалих внаслідок ракетних ударів по Чугуєву

Мельник закликав заборонити участь російських військових у місіях ООН та запропонував РФ залишити організацію

Мельник в ООН: Путін відкинув пропозицію Зеленського про прямі переговори

Посол в ООН Мельник про удар РФ по ядерному сховищу: це не було випадковістю

Китай на Радбезі ООН: сподіваємося на якомога швидше відновлення переговорів щодо миру в Україні, продовжимо наші зусилля

США на Радбезі ООН закликали негайно домовитися про припинення вогню: війна в Україні має закінчитися зараз. Досить вже

Зеленський і Макрон скоординували подальші кроки після зустрічі в Лондоні

Зеленський запропонував використати гроші Абрамовича від продажу ФК "Челсі" на захист українського неба

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА