08:42
12.05.2026
Армія РФ атакувала енергетичну інфраструктуру Миколаївщини, є знеструмлення
Російська армія атакувала енергетичну інфраструктуру Миколаївської області, зафіксовано знеструмлення, повідомив очільник ОВА Віталій Кім.
"Зранку ворог атакував "шахедами" енергетичну інфраструктуру області. Є знеструмлення населених пунктів", – написав він у Телеграм.
Між тим, обійшлося без постраждалих. Роботи з відновлення вже ведуться, додав Кім.