Інтерфакс-Україна
08:42 12.05.2026

Армія РФ атакувала енергетичну інфраструктуру Миколаївщини, є знеструмлення

1 хв читати
Армія РФ атакувала енергетичну інфраструктуру Миколаївщини, є знеструмлення

Російська армія атакувала енергетичну інфраструктуру Миколаївської області, зафіксовано знеструмлення, повідомив очільник ОВА Віталій Кім.

"Зранку ворог атакував "шахедами" енергетичну інфраструктуру області. Є знеструмлення населених пунктів", – написав він у Телеграм.

Між тим, обійшлося без постраждалих. Роботи з відновлення вже ведуться, додав Кім.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА