Інтерфакс-Україна
20:16 21.04.2026

У Верховній Раді зареєстровано проєкт постанови про звільнення Клименка з посади глави МВС

1 хв читати
У Верховній Раді зареєстровано проєкт постанови про звільнення Клименка з посади глави МВС

Проєкт постанови про звільнення Ігоря Клименка з посади міністра внутрішніх справ України оприлюднено на сайті Верховної Ради.

Проєкт постанови №15185 від 21.04.2026 внесений народними депутатами IX скликання Юлією Яцик (позафракційна), Сергієм Рудиком (депутатська група "Партія "За майбутнє") та Миколою Галушко (фракція "Слуга народу").

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Буданов перебуває з візитом у Литві – ЗМІ

У Міноборони планують реформувати ТЦК та СП в "Офіси резерву+": частину функцій хочуть передати поліції – ЗМІ

Пожежу у Чорнобильській зоні локалізовано, внаслідок бойових дій є відключення в п'яти областях – Міненерго

Сибіга у світлі змін у війні РФ проти України бачить нову роль для ЄС у мирних переговорах

Сирський побував на південно-слобожанскому напрямку фронту, обговорив з командирами 2-го корпусу НГУ "Хартія" пріоритетні завдання

Окупанти просунулися на сіверському напрямку, захопивши за добу менше 2 кв. км, – DeepState

Критично важливими в України є 10,9 тис. релігійних організацій – оновлений перелік Держетнополітики

Сибіга в Брюсселі: Ми відкриті до нової сторінки у відносинах з Угорщиною, розраховуємо на офіційне відкриття кластерів

Чергова петиція до Кабміну про скасування відрахування аліментів з бойових виплат військових набрала лише 87 голосів

Розпочався період реєстрації для участі в додаткових сесіях НМТ – УЦОЯО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА