Інтерфакс-Україна
10:06 12.04.2026

Сьогодні українці не лише вірять у диво, а й творять дива самі – Зеленські

1 хв читати
Сьогодні українці не лише вірять у диво, а й творять дива самі – Зеленські

Сьогодні українці не лише вірять у диво, а й творять дива самі, щоб бути разом і вірити в Україну, заявили президент України Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська.

"Сьогодні Українці не лише вірять у диво, а й творять дива самі – щоденно, власноруч, своїми вчинками, роботою, мужністю, самовідданістю, силою духу. Щоб бути разом. Триматися своїх. Вірити в Україну. Вірити одне в одного. Допоки це незмінне – зло безсиле", – заявило президентське подружжя у Великодньому зверненні.

"Нехай Бог захистить тих, хто захищає нас. І бережуть небеса всіх, хто боронить наші – і небо і землю. І міцною буде воля всіх, хто бореться проти неволі", – додала у зверненні перша леді.

"Також, кожен, хто в дорозі, завжди її подолає, і кожен, хто робить

для України все можливе, не втрачає

віри в те, що все можливо", – сказав Зеленський.

Президент і перша леді привітали українців з цим великим світлим днем і побажали побачити спокійні дні та ночі, торжество справедливості, світла, правди та перемогу миру – на всій нашій землі.

"Нехай буде так. Хай буде мир. І буде Україна. З Великоднем вас, дорогі українці та українки! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!", – завершило привітання президентське подружжя.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга та глава МЗС Нідерландів обговорили оборону, шлях України в ЄС та тиск на Москву

У Дніпрі постраждали 19 людей, серед них троє дітей – ОВА

Сибіга зустрівся з новим главою МЗС Болгарії на полях Ради Україна-НАТО

Двоє поліцейських шпиталізовані через атаку дронів на Кільцевій дорозі в Харківській області

Про загрозу з боку РФ з території Білорусі Сибіга говорив з Рютте, наголосив на необхідності колективних засобів стримування

Єрмак заявив, що сторона обвинувачення не надала жодних доказів його причетності до інкримінованих дій

НР "Енергоатома" прийняла низку рішень для відбору СЕО та налагодження роботи компанії – Мінекономіки

Фонд енергопідтримки продовжує успішно діяти після оголошення "Міндічгейту" і залучив EUR600 млн – голова Енергоспівтовариства

НР "Енергоатома" працює в штатному режимі після заяв про відставку двох її членів – Мінекономіки

П'ятьох підозрюваних у справі про прикриття мережі "порноофісів" взято під варту з можливістю внесення застави – Офіс генпрокурора

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА