Інтерфакс-Україна
18:40 11.04.2026

Через обстріли Дніпропетровщини поранено одну людину – ОВА

1 хв читати

Окупанти вдень завдали понад 60 разів ударів по населених пунктах двох районів, одна людина зазнала поранень, повідомив очільник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Олександр Ганжа.

"На Нікопольщині потерпали сам Нікополь, Червоногригорівська, Мирівська, Покровська і Марганецька громади. Виникли пожежі. Пошкоджені інфраструктура, багатоквартирні та приватні будинки, магазин, господарські споруди, вантажівки. Поранена 64-річна жінка, лікуватиметься амбулаторно", – розповів він у Телеграмі.

За його інформацією, у Криворізькому районі під ударом були Софіївська, Новопільська, Зеленодольська та Грушівська громади. Понівечені оселя та автівка.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ та СОУ уразили підприємство ВПК та низку нафтооб'єктів у Московській області, а також військовий аеродром "Бельбек" у Криму

Пасажиропотік через кордон України залишається стабільним – дані Держприкордонслужби

За вихідні СБС ЗСУ знищили російську ЗРК "Тор-М2", логістичну інфраструктуру та вузли командування окупантів

Прикордонники "Сталевого кордону" знищили три укриття і дрон окупантів – ДПСУ

На Сумщині двоє цивільних підірвалися на вибухонебезпечному предметі – ОВА

Зеленський: наші відповіді на російські удари цілком справедливі

Росіяни вдарили по Кривому Рогу, виникла пожежа – ОВА

Сили оборони уразили логістичний вузол росіян біля Селидового – 7 корпус ДШВ

Збройні сили Латвії повідомили про вхід БпЛА в повітряний простір країни, загрозу згодом усунено

Зеленський: за тиждень РФ випустила по Україні понад 3170 дронів, 74 ракети та понад 1300 КАБів. Загинули 52 людини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА