Інтерфакс-Україна
13:47 09.04.2026

Іващенко відвідав розташування "Спецпідрозділу Тимура" ГУР

1 хв читати
Іващенко відвідав розташування "Спецпідрозділу Тимура" ГУР
Фото: ГУР МО

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-лейтенант Олег Іващенко відвідав розташування "Спецпідрозділу Тимура" ГУР МО України.

Як повідомляє пресслужба воєнної розвідки, командири бойових підрозділів доповіли начальнику ГУР МО України про результати бойової роботи розвідників на ввірених їм напрямках фронту та озвучили нагальні потреби у забезпеченні бійців.

Іващенко подякував воїнам "Спецпідрозділу Тимура" за професіоналізм та ініціативу в бою, а також звернув увагу командування на важливості обміном бойовим досвідом між досвідченими спецпризначенцями та рекрутами ГУР.

"Воїни "Спецпідрозділу Тимура" завжди готові до виконання найбільш зухвалих операцій, яких потребує сучасна війна. Важливо не зупинятись, постійно вдосконалюватися і берегти людей – це головна цінність та сила підрозділу", – зазначив Іващенко.

Бійці спецпідрозділу проходять регулярний вишкіл та відпрацьовують навички, необхідні для успішного виконання завдань за призначенням.

"Сила нашого спецпідрозділу – в людях, їхній підготовці та здатності діяти разом у найскладніших умовах. Я пишаюся своїми бійцями і поважаю їх за відданість, з якою вони підходять до виконання надскладних завдань, що лягають на плечі ГУР МО України", – наголосив Тимур, командир підрозділу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Директорка УЦОЯО Вакуленко: НМТ за кордоном потрібно проводити і після війни, поки там є бажаючі вступати в українські виші

Зеленський підписав закон, який дає змогу зняти арешт з ділянки для будівництва Музею Революції Гідності

Схема незаконного збуту вейпів та кальянного тютюну зупинена у Чернівцях – БЕБ

Понад 68 тис. осіб., які намагалися незаконно перетнути кордон, затримали прикордонники з лютого 2022 року – Демченко

Кількість постраждалих від удару БпЛА у Глухові зросла до 4 осіб – ОВА

Для переходу від НМТ до певної форми ЗНО потрібно буде щонайменше рік – директорка УЦОЯО Вакуленко

Дві людини загинули, ще двох поранено в Глухові через атаку російського БпЛА – ОВА

Окупанти минулого тижня наростили темп наступу в бік Слов'янська та Костянтинівки, але відступили на Харківщині – DeepState

Дві людини загинули, 17 – поранені через ракетний удар по Прилуках – ОВА

Окупанти вдарили балістикою по Прилуках, є постраждалі – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА