Інтерфакс-Україна
01:01 08.04.2026

Венс і прем'єр Пакистану виступають посередниками у переговорах щодо припинення вогню з Іраном

1 хв читати

У переговорах щодо припинення вогню з Іраном виступають посередниками віцепрезидент США Джей Ді Венс та прем'єр-міністр Пакистану Шехбаз Шаріф, повідомили CBS News пакистанські урядові джерела, близькі до переговорного процесу.

"З Іраном ведуться переговори про припинення вогню, повідомляють пакистанські джерела. Переговори про припинення вогню з Іраном веде прем'єр-міністр Пакистану", – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, раніше прем'єр-міністр Пакистану Шахбаз Шаріф закликав продовжити режим припинення вогню на Близькому Сході на два тижні та попросив Іран відкрити Ормузьку протоку на відповідний період як жест доброї волі, щоб надати дипломаті можливість досягти мирного врегулювання конфлікту.

В свою чергу за повідомленням Fox News президент США Дональд Трамп зазначив, що його адмністрація веде напружені переговори з Іраном.

CNN наголошувало, що найближчим часом очікуються позитивні зрушення у ситуації навколо Ірану та США.

Джерело: https://www.cbsnews.com/live-updates/iran-war-trump-deadline-power-plants-human-chains-israel-train-strikes/#post-update-62ba923d

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЗАГРОЗА ЗАСТОСУВАННЯ БАЛІСТИЧНОГО ОЗБРОЄННЯ – ПС

МЗС Естонії заявляє про відсутність ознак підготовки РФ до нападу на країни Балтії та НАТО

До трьох зросла кількість постраждалих внаслідок падіння уламків БпЛА в Харкові

У Основ'янському районі Харкова зафіксовано падіння уламків БпЛА, є постраждала – мер

Частина Рівного залишилася без електроенергії через аварійне знеструмлення – ОВА

Україна розширює консульську мережу за кордоном – Сибіга вручив патенти новим генконсулам в Анталії та Мілані

У Карпатах рятувальники розшукали підлітка, який заблукав під час сходження на гору Хом'як – ДСНС

Кількість постраждалих у Харкові зросла до семи, серед них неповнолітня – поліція

Україна вкладає в оборонну промисловість $30 млрд на 2026 рік – Зеленський

Зеленський затвердив відзнаку "За участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА