Інтерфакс-Україна
11:04 07.04.2026

Через обстріли є відключення у 8 областях, ще понад 170 н. п. у 9 регіонах знеструмила негода – Міненерго

1 хв читати
Через обстріли є відключення у 8 областях, ще понад 170 н. п. у 9 регіонах знеструмила негода – Міненерго
Фото: https://t.me/svyrydenkoy/

Станом на ранок 7 квітня внаслідок бойових дій та обстрілів об’єктів енергетичної інфраструктури частина споживачів у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Одеській, Сумській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях тимчасово залишається без електропостачання, повідомило Міністерство енергетики України у вівторок.

"Енергетики працюють у посиленому режимі, щоб якнайшвидше повернути електропостачання для всіх абонентів. Відновлювальні роботи тривають цілодобово", – зазначили у відомстві.

Окрім того, через негоду без електропостачання залишаються понад 170 населених пунктів у Дніпропетровській, Житомирській, Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Тернопільській, Полтавській та Хмельницькій областях. Наразі ремонтні бригади обленерго працюють над відновленням.

В Міненерго підтвердили інформацію, що у вівторок, 7 квітня, застосування обмежень не прогнозується, і порадили споживачам дізнаватися про будь-які зміни з енергопостачанням на офіційних ресурсах місцевих обленерго.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА