Інтерфакс-Україна
18:26 05.04.2026

Петиція із закликом повернути Майдану Незалежності історичний вигляд не набрала необхідних голосів

1 хв читати
Петиція із закликом повернути Майдану Незалежності історичний вигляд не набрала необхідних голосів

Петиція на сайті Київської міської ради із закликом повернути Майдану Незалежності історичний вигляд не набрала необхідної для розгляду кількості голосів.

Згідно з платформою петицій на сайті Київради, цю ініціативу було подано 4 лютого і станом на 5 квітня петиція набрала лише 1,1 тис. голоси із 6 тис. необхідних.

"Повернути лице Киева, а саме те що колись прикрашало і було візитівкою Киева, і було зруйновано під торговий комплекс (оранжерея) мером Омельченко. На сьогоднішній день це площа збору різноманітних скульптур і арок, та пошкодженої бруківки. До цього була дійсно красива площа, котрою пишалися Кияни", – йшлося у петиції.

У зв’язку з чим, автор просив невідкладно розробити проектно кошторисну документацію повернення історичного вигляду площі.

Як повідомлялося, в січня схожа петиція на сайті Київради із закликом створити базбар’єрне пішохідне середовище на вулиці Хрещатик і Майдані Незалежності в столиці не набрала необхідної для розгляду кількості голосів. Пізніше була пода ще одна схода петиція, але 4 квітня завершився збір підписів, яких недостатньо для подальшого розгляду.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив з Коштою мирні переговори та наголосив на необхідності присутності Європи в цьому процесі

НАБУ спростувало російську пропаганду про нібито "розслідування" щодо Олени Зеленської

Зеленський анонсував серію контактів із європейськими лідерами та переговори з американцями на тижні

Сибіга засудив атаку безпілотника на атомну електростанцію в ОАЕ

Україна завдала масованих ударів по Московському регіону з дистанції понад 500 км

МЗС України у День пам'яті жертв радянських репресій вимагає від Москви відкрити архіви НКВС

Поліцейські "Білого янгола" евакуювали пораненого та загиблих мешканців із прифронтової Синельниківщини

Росіяни атакували чотири райони Дніпропетровщини: двоє загиблих, п'ятеро поранених

У Києві з 18 травня частково обмежать рух Столичним шосе на час ремонту

Сили оборони уразили російське підприємство з виробництва мікросхем для високоточної зброї – Генштаб ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА