Інтерфакс-Україна
22:47 04.04.2026

Сирський обговорив з командувачем сил НАТО пріоритетні потреби у програмі PURL

1 хв читати

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський обговорив з верховним головнокомандувачем Об'єднаних збройних сил НАТО в Європі генералом Алексусом Гринкевичем важливість стабільного постачання озброєнь і пріоритетні потреби України за програмою PURL.

"Провів телефонну розмову з верховним головнокомандувачем Об'єднаних збройних сил НАТО в Європі – командувачем збройних сил США в Європі генералом Алексусом Гринкевичем", – написав Сирський у Facebook.

Головнокомандувач ЗСУ наголосив, що Україна потребує продовження міжнародної військової допомоги, стабільних поставок озброєння, насамперед засобів ППО та боєприпасів для них. Сторони обговорили перелік пріоритетних потреб України за програмою PURL.

Також Сирський поінформував про поточну обстановку в районах ведення бойових дій, активність російських окупантів на ключових напрямках фронту та українські успіхи у знищенні противника і звільненні територій. Він зазначив, що втрати росіян вже кілька місяців поспіль перевищують поповнення, яке надходить в бойові підрозділи.

Крім того, головнокомандувач ЗСУ розповів про особливо жорстоку "тактику" війни росіян проти мирного цивільного населення, про повітряні удари по населених пунктах та об'єктах критичної інфраструктури.

Джерело: https://www.facebook.com/CinCAFofUkraine/posts/pfbid02xNXCoigstzeLy8kWZc736cZMhsjwyA9ZdR4gtnrEquxgPSjUhWAEZjhrxKy9pW7pl

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Чернігові через аварію на енергооб'єкті знеструмлено понад 23 тис. абонентів

У Чернігові через аварію на енергооб'єкті знеструмлено понад 23 тис. абонентів

Свириденко: Обговорено розширення підтримки прифронтових регіонів для бізнесу та громад

Зеленський відреагував на рішення Москви спростити можливість отримати громадянство для вихідців із молдовського Придністров'я

Дві людини поранені внаслідок ворожої атаки на Запорізький район – ОВА

Одна людина загинула на Дніпропетровщині, 9 постраждали, серед них дві дитини – влада

Генштаб ЗСУ: Уражено пункти управління та інші об'єкти ворога на окупованих територіях

На Херсонщині через російські обстріли загинула людина, ще 10 – травмовані, серед них дитина

Лідер Reform UK щодо зняття прапора України: Над нашими громадськими будівлями не майорітимуть іноземні прапори

Зеленський про розмову з Макроном: Франція готова працювати щодо антибалістики – це сильне рішення і важливий крок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА