Інтерфакс-Україна
20:51 04.04.2026

Зеленський у Стамбулі зустрівся з Патріархом Варфоломієм і запросив його в Україну

1 хв читати
Зеленський у Стамбулі зустрівся з Патріархом Варфоломієм і запросив його в Україну
Фото: https://t.me/V_Zelenskiy_official

Президент Володимир Зеленський у Стамбулі зустрівся з Вселенським Патріархом Варфоломієм, сторони обговорили долі українських дітей, переговорний процес щодо миру та розвиток церкви в Україні.

"Ключова тема обговорення – долі українських дітей і те, що вони змушені переживати через російську агресію. Дякую Його Всесвятості за підтримку й постійні молитви за Україну, українців та наших дітей", – написав в телеграм-каналі президент.

Зеленський додав, що поінформував Його Всесвятість про переговорний процес задля досягнення достойного миру. Також обговорили розвиток церкви в Україні.

"Запросив Його Всесвятість відвідати нашу країну з візитом для духовної підтримки наших людей у цей важливий для всіх нас рік, коли ми відзначатимемо 35-ту річницю відновлення незалежності України", – наголосив український лідер.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЦОЯО порушуватиме питання про підвищення зарплат в установі – директорка

Посадовець на Київщині та його спільник вимагали 260 тис грн хабаря за отримання коштів по програмі "єВідновлення"

Директорка УЦОЯО: щороку маємо до десяти звернень учасників НМТ до суду, майже завжди ми виграємо

До 21 зросла кількість постраждалих через ракетну атаку по Прилуках – ДСНС

Директорка УЦОЯО про списування на НМТ: За роки тестувань ми бачили фактично весь "китайський ринок" девайсів

Внаслідок російської ракетної атаки зазнав руйнувань ТЦ "Епіцентр" у Прилуках, поранено двох співробітників

Держприкордонслужба запускає "Особистий кабінет" для перевірки обмежень виїзду за кордон

Ексначальнику КЕЧ повідомлено підозру за майже 4 млн грн збитків під час закупівлі е/е для військових

Директорка УЦОЯО Вакуленко: НМТ за кордоном потрібно проводити і після війни, поки там є бажаючі вступати в українські виші

Зеленський підписав закон, який дає змогу зняти арешт з ділянки для будівництва Музею Революції Гідності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА