Інтерфакс-Україна
18:17 03.04.2026

Вбивство військового ТЦК у Львові: затриманого інспектора митниці взяли під варту на два місяці без права на заставу – ЗМІ

1 хв читати
Вбивство військового ТЦК у Львові: затриманого інспектора митниці взяли під варту на два місяці без права на заставу – ЗМІ

Суд у Львові взяв під варту без права застави інспектора митниці Андрія Труша, підозрюваного у вбивстві військового ТЦК Олега Авдєєва, повідомляє Суспільне.

За даними слідства, під час конфлікту 2 квітня Труш кілька разів ударив військового ножем у груди та шию, пошкодивши сонну артерію. Підозрюваний просив про домашній арешт. Йому інкримінують умисне вбивство, за що загрожує до довічного ув’язнення.

Як повідомлялося, у Львові 2 квітня внаслідок ножового поранення в шию помер 52-річний чоловік – військовослужбовець ТЦК та СП. На чоловіка напали на вулиці Патона під час заходів оповіщення. Нападник втік із місця події. За інформацією обласної прокуратури, 52-річний чоловік був військовослужбовцем Галицько-Франківського ОРТЦК та СП. Його госпіталізували до медичного закладу з критичним ушкодженням сонної артерії. Попри проведені реанімаційні заходи, він помер.

3 квітня затриманому інспектору Львівської митниці повідомили про підозру в умисному вбивстві (п. 8 ч. 2 ст. 115 КК України). За цією статтею йому загрожує від 10 до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Американська авіаносна ударна група USS Nimitz увійшла до Карибського басейну на тлі напруженості з Кубою – ЗМІ

У Дніпрі вдруге за місяць ракета влучила у склад VARUS, є загиблі

Сили оборони відбили з початку доби 177 ворожих атак – Генштаб

США провели випробувальний запуск міжконтинентальної балістичної ракети Minuteman III

"Фармак" вважає позов Bayer про порушення інтелектуальних прав на антитромболітик та його АФІ необґрунтованим

Фармдистриб'ютор СП "Оптіма-Фарм, ЛТД" в 2025р скоротив чистий прибуток на 53% – до майже 1,67 млрд грн

У Києві та області вночі очікуються грози, град і шквали – оголошено жовтий рівень небезпеки

Швеція передала Україні репліку бойової хоругви Богдана Хмельницького – МЗС

Зеленський обговорив зі Стармером координацію позицій щодо дипломатичного треку у війні РФ проти України

Україна подала вишиванку до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА