Інтерфакс-Україна
21:49 30.03.2026

Помер актор театру "Маски" Володимир Комаров

1 хв читати

На 63-му році життя від серцевої недостатності помер український комік, актор, музикант, колишній учасник комік-трупи "Маски" Володимир Комаров.

"Вчора, 29 березня, пішов за Райдугу Комарик, Вовка, Володимир Комаров. Фантастично талановитий, Богом поцілуваний, позитивний, добрий, харизматичний, справжній... Серцева недостатність... Просто немає слів... Відспівування в середу, 1 квітня, в Пантелеймонівському монастирі, вулиця Пантелеймонівська, 66", — йдеться в повідомленні на сторінці театру "Маски" у Facebook.

Як повідомляє телеграм-канал "Одеса. Офіційно", Комаров майже все життя був пов'язаний з театром-студією "Маски", також реалізував власні творчі проєкти — комік-дует "Одеколон" і музичний гурт "Д-ръ БрМенталь", виступав на джаз-карнавалах, записував альбоми, знімався в кіно.

В останні роки Комаров працював екскурсоводом в Одесі, а також займався незвичайним ремеслом — виготовленням курильних трубок.

Одеська міська військова адміністрація, Одеська міська рада та її виконавчі органи висловлюють щирі співчуття рідним і близьким Володимира Комарова.

Джерела: https://www.facebook.com/maskitheater/posts/pfbid02vNs8NSwqsjp2sxWV2yNq6h9XmpJjz6oi53fsRCWLfCMnyAc4QVuwxeyRAdsqtsrPl?locale=uk_UA

https://t.me/odesacityofficial/54933

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб зафіксував впродовж доби 234 бойові зіткнення

У Харкові та 14 населених пунктах області внаслідок атак РФ постраждали 7 людей – ОВА

ППО ліквідувала 279 з 287 ворожих БпЛА, зафіксовано влучання восьми дронів на семи локаціях – Повітряні сили

На Дніпропетровщині внаслідок нічних атак РФ постраждали вісім людей, пошкоджено інфраструктуру та житло

За добу на Запоріжжі внаслідок атак РФ поранені семеро людей, удари зафіксовано по 49 населених пунктах

Сили безпілотних систем уразили за добу 2319 ворожих цілей

ОВА: За добу на Миколаївщині внаслідок атак РФ постраждали двоє чоловіків

Європейські країни стикаються зі зростанням цін на оборонні закупівлі до 50-60% – міністр оборони Естонії

22-річна дівчина померла після ворожого обстрілу в середмісті Херсона – МВА

Окупанти за добу втратили 1170 осіб та 330 од. спецтехніки – Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА