Інтерфакс-Україна
15:31 27.03.2026

Сибіга анонсував візит Каллас та глав МЗС країн ЄС до Києва в останній день березня

2 хв читати
Сибіга анонсував візит Каллас та глав МЗС країн ЄС до Києва в останній день березня
Фото: https://t.me/Ukraine_MFA

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга анонсував візит міністрів закордонних справ країн Європейського союзу та глави європейської дипломатії Каї Каллас до Києва.

"31 березня ми будемо раді вітати у Києві високу представницю ЄС із закордонних справ і політики безпеки Каю Каллас та міністрів закордонних справ держав-членів ЄС на міністерській зустрічі. Ця дата має символічне значення. Ми вшануємо роковини Бучанської трагедії та підтвердимо нашу рішучість притягнути російських злочинців до відповідальності за ці та інші звірства. Ми також обговоримо підтримку України з боку ЄС, посилення тиску на Росію, а також зусилля, спрямовані на досягнення миру та забезпечення довгострокової стабільності в Європі", - написав Сибіга в Х у п’ятницю.

Міністр подякував Каллас та своїм колегам із держав-членів ЄС за прийняття запрошення.

Глава європейської дипломатії у свою чергу наголосила, що європейські партнери прибудуть до Києва з єдиною позицією підтримки України та чітким сигналом солідарності. "Росія має відповісти за свої воєнні злочини. Притягнення до відповідальності є необхідною умовою для досягнення справедливого та тривалого миру", - написала Каллас в Х.

Як повідомлялося, зустріч міністрів закордонних справ країн "великої сімки" (G7) та України проходить у Франції у п’ятницю. До міністрів доєднався державний секретар США Марко Рубіо.

"Серед основних тем переговорів – подальша підтримка нашої держави, посилення санкційного тиску на Росію та підтримка Україною партнерів на Близькому Сході", – розповіли в МЗС України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга: Затримка в перемовинах через конфлікт на Близькому Сході є, але очікуємо на візит американської переговорної групи до України

На вихідних в Україні помірно тепло та майже без опадів

Сибіга: Україна не може прийняти російський ультиматум щодо виведення наших військ з Донбасу, це неможливо

РФ готується до масованих атак України сім разів на місяць – Сибіга

Франція готова сприяти розмінуванню Ормузької протоки після завершення бойових дій – міністр оборони

Чернігівська ТЕЦ тимчасово призупинила роботу – міськрада

Вже 36 постраждалих в Одесі через ракетно-дронову атаку 15-16 квітня – ОВА

ССО ЗСУ: Уражено базу підрозділу БпЛА "Рубікон" під Маріуполем

Британські зброярі можуть отримати доступ до EUR90 млрд кредиту для України – ЗМІ

В Чернігові є прильоти по енергетичних об'єктах, знеструмлені близько 6 тис. абонентів – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА