Інтерфакс-Україна
20:39 18.03.2026

Ізраїль за останню добу уразив понад 200 іранських цілей — ЦАХАЛ

1 хв читати
Ізраїль за останню добу уразив понад 200 іранських цілей — ЦАХАЛ

Ізраїльські ВПС за останню добу вразили понад 200 цілей на заході та в центрі Ірану, повідомила Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ).

Згідно з повідомленням, серед цілей були сховища та пускові майданчики балістичних ракет і безпілотників, а також системи ППО та об'єкти з виробництва зброї.

За даними газети The Times of Israel, яка посилається на неназваного представника ізраїльської влади, ВПС Ізраїлю в середу також завдали ударів по об'єктах газової інфраструктури на півдні Ірану. Удар зазнало найбільше газове підприємство Ірану в прибережній провінції Бушер.

У середу агентство Bloomberg із посиланням на іранське державне телебачення повідомило, що США та Ізраїль атакували іранське нафтогазове родовище "Південний Парс" та пов'язану з ним інфраструктуру.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА