Інтерфакс-Україна
14:37 18.03.2026

В Сумах ворог вдарив по будівлі обласного ТЦК та СП, відомо про двох постраждалих

1 хв читати

Російська армія у середу нанесла удар безпілотником по будівлі Сумського обласного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

"Атаки Росії дронами-камікадзе по територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки — це не випадковість, а свідома тактика ворога... Це цілеспрямована кампанія, мета якої очевидна — зірвати процес поповнення лав Збройних Сил України… Інформаційно-психологічні операції не дали ворогу бажаного результату. Відтак, він вдається до прямих ударів. Проте, ТЦК та СП Сумської області продовжують і будуть продовжувати виконувати свої завдання", - йдеться у повідомленні на сторінці ОТЦК у Facebook.

Сумська міська військова адміністрація повідомила про двох постраждалих через удар БпЛА невстановленого типу на адміністративну будівлю.

"Внаслідок удару постраждали люди, які перебували на зупинці громадського транспорту. Серед потерпілих – дитина 16 років. Травмованого підлітка госпіталізовано. Ще одна поранена жінка доставлена до лікарні", - йдеться у повідомленні очільника МВА Сергія Кривошеєнко у Телеграмі.

За його словами, у дворі двох житлових багатоповерхівок, розташованих поруч, вибито вікна та балконні блоки.

Раніше повідомлялось про одного постраждалого від удару по адмінбудівлі у Зарічному районі Сум.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА