Інтерфакс-Україна
13:02 15.03.2026

Для ремонту мережі біля просп. Голосіївського у Києві призупинено постачання тепла до 9 будинків - КМДА

1 хв читати

Пошкодження тепломережі біля проспекту Голосіївського у Києві наразі ліквідовується, йдуть ремонтні роботи. на час яких призупинено теплопостачання до 9 будинків, повідомила пресслужба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

"Київтеплоенерго" ліквідовує пошкодження тепломережі біля просп. Голосіївського, що сталося 14 березня. Вчора пошкодження локалізували, виток теплоносія зупинено", - йдеться у повідомленні КМДА у телеграм-каналі у неділю.

Наразі фахівці "Київтеплоенерго" виконують ремонтні роботи, на час проведення яких призупинене теплопостачання до 9 будинків.

Як повідомлялося, на проспекті Голосіївському в Києві у суботу стався прорив труб тепломережі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 139 ворожих атак – Генштаб

ЗАГРОЗА ЗАСТОСУВАННЯ БАЛІСТИЧНОГО ОЗБРОЄННЯ – ПС

МЗС Естонії заявляє про відсутність ознак підготовки РФ до нападу на країни Балтії та НАТО

До трьох зросла кількість постраждалих внаслідок падіння уламків БпЛА в Харкові

США на Радбезі ООН закликали всі держави припинити підтримку, яка дає змогу Росії продовжувати війну проти України

У Основ'янському районі Харкова зафіксовано падіння уламків БпЛА, є постраждала – мер

Частина Рівного залишилася без електроенергії через аварійне знеструмлення – ОВА

Україна розширює консульську мережу за кордоном – Сибіга вручив патенти новим генконсулам в Анталії та Мілані

У Карпатах рятувальники розшукали підлітка, який заблукав під час сходження на гору Хом'як – ДСНС

Зеленський: Не треба робити сенсації з можливого візиту Віткоффа і Кушнера до Києва, бо ми з ними контактуємо

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА