Інтерфакс-Україна
19:49 14.03.2026

До 18 зросла кількість поранених через удар КАБами по Запоріжжю –влада

1 хв читати
До 18 зросла кількість поранених через удар КАБами по Запоріжжю –влада

До 18 зросла кількість поранених через удар КАБами по житловому масиву Запоріжжя у суботу вдень. Серед постраждалих двоє дітей.

"Вже 18 поранених, в тому числі, двоє дітей  - збільшується кількість постраждалих внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя. У людей переломи, уламкові поранення, забої та відкриті рани", - написав начальник Запорізької обласної військової адміністрації (ОВА) Іван Федоров у Телеграм.

За його інформацією, допомога лікарів знадобилася 17-річному хлопцю з осколковими пораненнями - він у тяжкому стані та 15-річній дівчині. В неї гостра реакція на стрес.

Раніше повідомлялось про удар КАБами по житловому масиву Запоріжжя. В приватному секторі загинув один чоловік.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський підписав закон про встановлення кримінальної відповідальності за антисемітизм

Військові спростували заяви РФ про пошкодження дамби Печенізького водосховища

На Закарпатті поліція затримала озброєного викрадача жінки з 3-річною дитиною, який відкрив вогонь по правоохоронцях

Пов'язані з Україною Quantum Systems та Destinus працюватимуть над інтеграцією розвідувальних та ударних систем

Поліція Київщини затримала двох зловмисників, які скоїли теракт в Броварах на замовлення РФ

Зеленський: відповідні служби України та Німеччини повинні займатися питанням щодо українських чоловіків мобілізаційного віку

Генштаб ЗСУ повідомив про ураження трьох радіолокаційних станцій та ЗРК ворога

Обсяг можливості вітчизняного виробництва зброї у два рази більше, ніж ми використовуємо – Зеленський

Нафтопровід "Дружба" буде відремонтований до кінця квітня – Зеленський

Четверо людей загинуло та 16 поранено на Херсонщині через ворожі атаки минулої доби – поліція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА