Інтерфакс-Україна
14:41 13.03.2026

Загинув директор КЕКЦ Володимир Борейко

2 хв читати
Загинув директор КЕКЦ Володимир Борейко
Фото: Interfax-Ukraine / Oleksandr Zubko

Природозахисник та голова Київського еколого-культурного центру (КЕКЦ) Володимир Борейко загинув у ДТП під Києвом.

"У ДТП під Києвом загинув мій чоловік, Володимир Борейко, знаний український еколог. Про час та місце поховання наша родина повідомить додатково", - написала його дружина Ольга Мусафірова на своїй сторінці в соцмережі "Фейсбук".

В повідомленні поліції Київщини в телеграм-каналі в п’ятницю зазначається, що в автотрощі на Обухівщині 12 березня загинули двоє чоловіків.

"На автодорозі Київ-Знамʼянка, поблизу села Яхни, трапилась дорожньо-транспортна подія. Правоохоронці попередньо встановили, що 60-річний водій Renault Kengoo виїхав на зустрічну смугу, де допустив зіткнення з вантажним автомобілем Scania, під керуванням 46-річного чоловіка", - інформують в облполіції.

Джерело - ГУНП в Київській області

Згідно з повідомленням, внаслідок ДТП кермувальник та 67-річний пасажир Renault Kengoo від отриманих травм загинули на місці події.

Джерело - ГУНП в Київській області

Як стало відомо агентству, пасажиром в Renault Kengoo був Володимир Борейко.

Слідчі слідчого управління поліції Київщини розпочали досудове розслідування за ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України.

Володимир Борейко — природоохоронець, еколог та зоозахисник, директор громадської організації "Київський еколого-культурний центр", заслужений природоохронець України (з 2010 року). Займався захистом ботанічних пам’яток та виступав за утворення нових природоохоронних зон. Був проти полювання на тварин задля розваги, КЕКЦ просував ініціативу на запровадження мораторію на полювання в Україні. Борейко вів відеоблоги про тварин на YouTube-каналі ZooEtika.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Е-посвідчення ветерана формуватиметься автоматично на основі запису в Єдиному держреєстрі – Свириденко

Іран помилував засуджених до страти жінок, стверджує Трамп

На Сумщині загинув мешканець Великописарівської громади внаслідок атаки РФ – ОВА

Київ привітав рішення ЮНЕСКО про відзначення 40-их роковин Чорнобильської катастрофи

Трамп не обмежував за термінами продовження перемир'я з Іраном - ЗМІ

Учасники переговорних команд України та США провели розмову у вівторок – Зеленський

Україна відправила своїх військових на конференцію до Лондона щодо захисту інфраструктури країн Затоки – Зеленський

Свириденко: Наша мета – працевлаштувати 100 тисяч ветеранів і ветеранок до 2030 року у партнерстві держави і бізнесу

Україна очікує від саміту ЄС в четвер насамперед розблокування репараційного кредиту в EUR90 млрд – Зеленський

Україна демонструватиме кроки назустріч Угорщині, сусіди мають жити в мирі – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА