ВМС ЗСУ разом із ССО уразили в Криму три ворожі комплекси "Панцирь-С1" і знищили мобільну вогневу групу
Підрозділи ВМС ЗС України у взаємодії з Силами спеціальних операцій ЗС України завдали удару по об'єктах ворога в Криму, повідомляють військово-морські сили ЗСУ.
Як повідомляється, внаслідок цих дій уражено три російські зенітні ракетно-гарматні комплекси "Панцирь-С1" та ліквідовано одну мобільну вогневу групу противника.
Також зазначається, що сили і засоби ВМС у Новоозерному успішно уразили російський швидкісний десантний катер проєкту 02510 БК-16.
Крім того, удару зазнала військова інфраструктура окупантів на аеродромі Кіровське. Там українські військові влучили у місце зберігання ударно-розвідувальних безпілотних літальних апаратів "Оріон" та повністю знищили чотири станції управління цими дронами.
"Злагоджена та точна робота продовжує давати успішний результат. Планомірно знищуємо логістику та бойовий потенціал ворога у глибокому тилу", - наголосили у ВМС.