Інтерфакс-Україна
19:31 04.03.2026

Кабмін виділяє 3 млрд грн на ямковий ремонт найважливіших доріг країни, зокрема у прифронтових регіонах

2 хв читати
Кабмін виділяє 3 млрд грн на ямковий ремонт найважливіших доріг країни, зокрема у прифронтових регіонах

Прем'єр-міністр України Юлія Свириденко повідомила про проведення наради з питань ремонтів автомобільних доріг з віце-премʼєр-міністром з відновлення України Олексією Кулебою та головою Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Сергієм Сухомлином.

"За результатами наради ми виділимо додаткові 3 млрд грн з резервного фонду держбюджету на забезпечення ямкових ремонтів автошляхів у прифронтових регіонах та доріг загального користування державного значення з високою інтенсивністю руху", - написала Свириденко в Телеграм у середу ввечері за підсумком наради.

За її словами, вже розпочаті ямкові ремонти дорожнього покриття на міжнародних та національних трасах, в тому числі у прифронтових регіонах. "Мова йде не про капітальні роботи, а про базову безпеку і проїзність. Погодні умови дозволяють працювати ремонтним бригадам. Ремонти будуть виконані до 1 червня", - повідомила очільниця уряду.

Свириденко наголосила, що дороги є питанням ефективної логістики для Сил оборони, евакуації поранених, а також забезпечення економіки і життя громад.

2 березня Свириденко повідомляла, що в Україні стартували поточні ремонти автомобільних доріг загального користування. За її словами, виконується першочергове відновлення дорожнього покриття загальною площею понад 3,5 млн кв. м. Зокрема, мова йде не про капітальні, а саме про оперативні ремонти покриття на пріоритетних ділянках, де вже дозволяють погодні умови.

Віцепрем’єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба заявив, що Україна на сьогоднішній день забезпечена ресурсом для відновлення доріг у розмірі 12,6 млрд грн, але цього недостатньо. "Нам потрібно виправити помилку і говорити про дороги виключно, як зараз, про елемент військової логістики, про елемент нашої допомоги нашим людям, евакуації, і саме тому ми будемо звертатись за обов'язковим ресурсом на прифронтові дороги", – наголосив він на брифінгу за результатами засідання РНБО щодо Комплексного плану стійкості українських міст і регіонів у вівторок.

Кулеба уточнив, що обсяг ремонтних робіт на дорожніх ділянках на 2026 рік визначено 1 млн кв. м, наразі кількість бригад, які працюють над ремонтом доріг складає більше 1 тис.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 127 ворожих атак – Генштаб

У Дніпрі через ворожу атаку зайнялися пожежі, пошкоджено багатоповерхівку, двоє людей поранені

Кислиця провів зустріч із делегацією Швеції: обговорили євроінтеграцію та оборонну співпрацю

Голова євроінтеграційного комітету Ради про ціну розблокування допомоги ЄС: нафта в обмін на виживання

Відбулося перше з 2022 року засідання Спільного авіаційного комітету України та ЄС – Кулеба

Зеленський призначив Олександра Балануцу послом України в Бахрейні за сумісництвом – указ

Ще один мешканець Сумщини загинув під час спроби евакуації внаслідок удару дрона РФ – ОВА

Рада наразі не розглядає питання зміни глави МВС – Арахамія

Раді пропонують запровадити кримінальну відповідальність за українофобію

Буданов про створення Пантеону видатних українців: герої української нації мають здобути славу в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА