Інтерфакс-Україна
09:12 03.03.2026

У ніч на 3 березня зафіксовано пошкодження об’єктів портової інфраструктури Одещини - Мінрозвитку

1 хв читати

Одещина у ніч на 3 березня зазнала атак по портовій інфраструктурі, ймовірно з використанням безпілотників, внаслідок чого пошкоджено споруди на території порту, будівлі підприємств та залізничну інфраструктуру, повідомляє пресслужба Міністерства розвитку громад і територій України.

"Вибуховою хвилею пошкоджено офісні приміщення компаній-партнерів. Також зафіксовано пошкодження залізничної інфраструктури в межах порту", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому ранком вівторка.

За інформацією відомства, на окремих ділянках виникли займання, які підприємства оперативно ліквідували самотужки. Постраждалих немає.

"Профільні служби працюють на місцях, триває уточнення інформації та оцінка наслідків атаки. Детальний огляд пошкоджень буде проведено у світлий час доби", - наголошує Мінрозвитку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони уразили НПЗ в Туапсе, два великих десантних кораблі, нафтобазу та склади боєприпасів росіян – Генштаб ЗСУ

Генсек НАТО відвідає Туреччину 21-22 квітня

УВ "Курськ": ворог не здійснив дій, які варто було б називати проривами й спробами взяти у "напівоточення" Суми

Порошенко про відставку начальника департаменту патрульної поліції Жукова: з нього мали б брати приклад всі силовики

В Угрупованні об'єднаних сил спростували заяви про напівоточення Сум

Нічні заморозки у вівторок та середу завдадуть шкоди ранньоквітуючим плодовим деревам

У більшості областей у вівторок очікуються дощі, в Карпатах мокрий сніг

Майже 60% немовлят до 6 місяців в Україні на грудному вигодовуванні, на рівень працевлаштування це не впливає – соцопитування

Шахраї розсилають фейкові листи від імені керівника Офісу президента України

СБУ та Нацполіція ліквідували ботоферму з понад 20 тис. акаунтів, через які РФ поширювала фейки про Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА