Інтерфакс-Україна
17:08 25.02.2026

Рада викликала очільника МВС прозвітувати щодо невиявлення поліцією "віп-ухилянтів"

1 хв читати
Рада викликала очільника МВС прозвітувати щодо невиявлення поліцією "віп-ухилянтів"

Верховна Рада запросила міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка на пленарне засідання 10 березня, щоб він прозвітував, чому поліція не виявляє осіб, які перебувають у розшуку за ухилення від військової служби.

Відповідну ініціативу народного депутата Данила Гетманцева (фракція "Слуга народу") підтримали 221 депутат на пленарному засіданні Верховної Ради у середу.

"В нас існує таке поняття, таке явище, як віп-ухилянти… Я хочу запросити міністра внутрішніх справ Клименка… і запитати в нього, а як так: з одного боку ми призиваємо людей з трьома дітьми…, а з іншого боку віп-ухилянтів поліція не помічає", – сказав Гетманцев.

Він зазначив, що йдеться зокрема про політтехнолога Володимира Петрова, який перебуває в розшуку, але "він їздить Києвом, абсолютно не ховається і його чомусь не можуть знайти наші поліцейські".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українець Роман Дегтярьов у 18 років став чемпіоном Європи з шахів

Окупанти знову намагалися прорватися через газову трубу на Сумщині й зазнали втрат – ЦПД

З початку доби неділі на фронті відбулось 166 бойових зіткнень – Генштаб

Трамп заявив про перехоплення підсанкційного іранського судна, що намагалося прорвати морську блокаду США

Іран відмовився від другого раунду переговорів зі США – ЗМІ

Партія експрезидента Болгарії Радева, що виступає проти допомоги Україні, лідирує на виборах – ЗМІ

Зеленський щодо Ормузької протоки: Якщо є drone deal, в який входять морські дрони – то все може з'явитися

Зеленський обговорить із Мадяром повернення Угорщиною грошей Ощадбанку

РФ потрібна мобілізація, щоб повторити великий наступ на Україну або туди, де можна обмежуватися меншою кількістю бойових сил – Зеленський

Україні потрібно за рік створити свою антибалістичну систему – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА