Кількість постраждалих від вибухів у Львові зросла до 24
Кількість постраждалих внаслідок вибухів у Львові в ніч на неділю зросла до 24, повідомила Нацполіція на офіційному сайті вранці неділі.
"Сьогодні близько 00:30 на спецлінію 102 надійшло повідомлення про проникнення до магазину на вулиці Данилишина. Після прибуття на місце події екіпажу патрульної поліції стався вибух. Згодом, коли прибув другий екіпаж, пролунав ще один. Попередньо встановлено, що детонували саморобні вибухові пристрої. Унаслідок вибухів загинула 23-річна поліцейська. Пошкоджено службовий автомобіль патрульної поліції та цивільний транспортний засіб. На місці події працювала слідчо-оперативна група, вибухотехніки та інші профільні служби. Потерпілим надається необхідна медична допомога", - сказано в повідомленні.
Розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт, що спричинив тяжкі наслідки). Досудове розслідування здійснює УСБУ у Львівській області.