Інтерфакс-Україна
18:45 20.02.2026

Виборчі права мають понад 3 млн ВПО, понад 500 тис. зареєстровані на ТОТ - заступник голови ЦВК

1 хв читати
Виборчі права мають понад 3 млн ВПО, понад 500 тис. зареєстровані на ТОТ - заступник голови ЦВК

Виборчі права мають понад 3 млн внутрішньо переміщених осіб (ВПО), повідомив заступник голови Центральної виборчої комісії (ЦВК) Сергій Дубовик.

"Міністерство соціальної політики надало інформації щодо 4 619 962 громадян України. Під час порівняння реєстрів були виявлені ознаки наявності виборчих прав у 3 788 285 громадян України, внесених до реєстру ВПО", - сказав він у п’ятницю під час засідання Робочої групи з підготовки пропозицій щодо виборів в особливий або повоєнний період.

За словами Дубовика, з них 538,023 громадянина вказали в реєстрі ВПО свої адреси, які віднесені до тимчасово окупованої території, 174 113 - до місць, де ведуться активні бойові дії.

Окрім того, 405 ВПО зареєстровані в невеликих населених пунктах, де, згідно з даними Державного реєстру виборців, відсутні постійні виборчі адреси виборців для голосування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шахраї розсилають фейкові листи від імені керівника Офісу президента України

СБУ та Нацполіція ліквідували ботоферму з понад 20 тис. акаунтів, через які РФ поширювала фейки про Україну

В Запоріжжі є загиблий внаслідок атаки – обладміністрація

У Києві поліцейські викрили схему незаконної легалізації іноземців

Окупанти атакували Запоріжжя, повідомляється про чотирьох постраждалих

Окупанти завдали дронового удару по Прилуках, є постраждалий, у райвідділі поліції пожежа

На Одещині викрито групу військових, які привласнили 16,7 млн грн держкоштів

Під час нічного обстрілу "шахед" влучив у будинок радника міністра оборони

Рівненська ОВА просить закрити доступ до Тараканівського форту та внести його до Держреєстру нерухомих пам'яток

Для потреб оборони державі повернуто цього року 296 млн грн – генпрокурор

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА