Інтерфакс-Україна
11:25 20.02.2026

До України з візитом прибула міністерка закордонних справ Австрії

1 хв читати
До України з візитом прибула міністерка закордонних справ Австрії
Фото: МЗС України

До Києва з робочим візитом прибула федеральна міністерка європейських і міжнародних справ Республіки Австрія Беата Майнль-Райзінгер, повідомив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга.

"Ласкаво просимо до Києва, Беато Майнль-Райзінгер! Австрія є нашим справжнім другом і партнером, який демонструє, що нейтралітет не означає байдужість. Я вдячний Австрії та Беаті за особисте лідерство і сподіваюся на плідні переговори сьогодні, які сприятимуть розвитку українсько-австрійського партнерства", - написав він у соцмережі Х у п’ятницю.

Міністерка повідомила, що прибула до Києва разом із депутатами від чотирьох австрійських парламентських партій. Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", про це вона заявила на пресконференції у Києві у п’ятницю.

"Я приїхала не сама. Я рада, що мене супроводжує делегація з чотирьох парламентаріїв австрійського парламенту - як знак солідарності, підтримки та рішучості стояти поруч із Україною в її опорі", - сказала міністерка.

Майнль-Райзінгер вже відвідувала Україну у березні та серпні 2025 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генсек НАТО відвідає Туреччину 21-22 квітня

УВ "Курськ": ворог не здійснив дій, які варто було б називати проривами й спробами взяти у "напівоточення" Суми

Порошенко про відставку начальника департаменту патрульної поліції Жукова: з нього мали б брати приклад всі силовики

В Угрупованні об'єднаних сил спростували заяви про напівоточення Сум

Нічні заморозки у вівторок та середу завдадуть шкоди ранньоквітуючим плодовим деревам

У більшості областей у вівторок очікуються дощі, в Карпатах мокрий сніг

Майже 60% немовлят до 6 місяців в Україні на грудному вигодовуванні, на рівень працевлаштування це не впливає – соцопитування

Шахраї розсилають фейкові листи від імені керівника Офісу президента України

СБУ та Нацполіція ліквідували ботоферму з понад 20 тис. акаунтів, через які РФ поширювала фейки про Україну

В Запоріжжі є загиблий внаслідок атаки – обладміністрація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА