На трасі М-15 в Одеській області через негоду обмежили рух вантажівок і автобусів – ОВА
На автодорозі М-15 в Одеській області превентивно обмежили рух для вантажного транспорту та автобусів через негоду для унеможливлення аварійних ситуацій, повідомив очільник ОВА Олег Кіпер.
"На автошляхах постійно працюють 133 одиниці техніки та понад 180 працівників. Триває патрулювання, розчищення та обробка покриття протиожеледними матеріалами. Винятком є автодорога М-15, де з 5 ранку превентивно обмежено рух для вантажного транспорту та автобусів. Ці заходи себе виправдали: ділянка засніжена, існує ризик аварійних ситуацій", - написав він у телеграмі ввечері середи.
За його словами, в середу Одещину знов накрила негода: сніг, ожеледиця та сильний вітер. Попри складні погодні умови, дороги державного значення на Одещині залишаються проїзними, ускладнень руху немає.
Кіпер додав, що за прогнозами синоптиків, упродовж доби зберігатиметься І рівень небезпечності. Очікуються пориви вітру та ожеледиця, температура відчуватиметься нижчою.
Для підтримки людей в регіоні розгорнуто 570 пунктів незламності, зазначив він.
За його словами, синоптики попереджають про суттєве погіршення погодних умов найближчими годинами: сніг, хуртовини, шквальний вітер.
Кіпер закликав водіїв бути уважними та за можливості утриматися від поїздок без нагальної потреби.
Джерело: https://t.me/odeskaODA/14215