Інтерфакс-Україна
15:37 13.02.2026

Положення та склад Комісії з військово-промислової політики будуть затверджені найближчим часом – Умєров

1 хв читати
Положення та склад Комісії з військово-промислової політики будуть затверджені найближчим часом – Умєров

Секретар Ради нацбезпеки і оборони України Рустем Умєров анонсував затвердження положення та складу Міжвідомчої комісії з питань військово-промислової політики та оборонних технологій при РНБО вже найближчим часом, не уточнивши строків.

"Найближчим часом буде затверджено положення та склад Комісії. Наша мета – посилення обороноздатність держави через технології в найкоротші терміни", - написав Умєров в Телеграм у п’ятницю.

За його словами, технології сьогодні визначають результат на полі бою, зокрема, FPV-дрони забезпечують понад 60% втрат ворога, а дрони-перехоплювачі стали українською інновацією у ППО.

"Сучасна українська зброя дає Силам оборони реальну перевагу. Щоб системно масштабувати ці спроможності, Президент України утворив при РНБО Міжвідомчу комісію з питань військово-промислової політики та оборонних технологій. Її завдання – звести в одну систему державні рішення, потреби фронту та можливості виробників. Скоротити шлях від ідеї до застосування. Сконцентрувати ресурси на тих технологіях, які дають найбільший ефект у бою", - зазначив Умєров.

Як повідомлялося, 12 лютого президент України Володимир Зеленський підписав указ №116/2026 про введення в дію рішення РНБО від 22 листопада 2025 року "Про Міжвідомчу комісію з питань військово-промислової політики та оборонних технологій". Згідно з додатком до документу, секретареві РНБО необхідно подати у місячний строк на затвердження президентові проєкт Положення про Міжвідомчу комісію з питань військово-промислової політики та оборонних технологій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українець Роман Дегтярьов у 18 років став чемпіоном Європи з шахів

Окупанти знову намагалися прорватися через газову трубу на Сумщині й зазнали втрат – ЦПД

З початку доби неділі на фронті відбулось 166 бойових зіткнень – Генштаб

Трамп заявив про перехоплення підсанкційного іранського судна, що намагалося прорвати морську блокаду США

Іран відмовився від другого раунду переговорів зі США – ЗМІ

Партія експрезидента Болгарії Радева, що виступає проти допомоги Україні, лідирує на виборах – ЗМІ

Зеленський щодо Ормузької протоки: Якщо є drone deal, в який входять морські дрони – то все може з'явитися

Зеленський обговорить із Мадяром повернення Угорщиною грошей Ощадбанку

РФ потрібна мобілізація, щоб повторити великий наступ на Україну або туди, де можна обмежуватися меншою кількістю бойових сил – Зеленський

Україні потрібно за рік створити свою антибалістичну систему – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА