Інтерфакс-Україна
15:02 10.02.2026

На Одещині понад 95 тис. людей у 42 н.п. залишилися без світла через удари ворога по енергооб’єктах

1 хв читати
На Одещині понад 95 тис. людей у 42 н.п. залишилися без світла через удари ворога по енергооб’єктах

На півдні Одещини через удари ворога по енергооб’єктах понад 95 тисяч людей у 42 населених пунктах залишилися без світла, повідомляє очільник Одеської обласної військової адміністрації (ОВА) Олег Кіпер.

"Сьогоднішня ніч стала черговим випробуванням для півдня Одещини. Через цинічні удари ворога по енергооб’єктах понад 95 тисяч людей у 42 населених пунктах залишилися без світла", - написав він у Телеграм.

Найскладніша ситуація у Кілії, тут понад 200 будинків, у яких проживають 9 тисяч людей, не мають газу та централізованого теплопостачання. Опалення там можливе лише за наявності електрики. Без світла – це тисячі холодних осель.

Від ДСНС на південь регіону вже прямують: 7 потужних генераторів для підтримки критичної інфраструктури; 8 теплових гармат - для оперативного обігріву приміщень, а також 5 польових кухонь. Додатково буде розгорнуто 10 пунктів надання допомоги. У разі необхідності обсяги допомоги будуть збільшені, повідомив Кіпер.

У кожному районі працюють пункти незламності та обігріву. Там є резервне живлення, гарячий чай і люди, які можуть допомогти.

Аварійно-відновлювальні роботи тривають. Енергетики роблять все можливе, щоб якнайшвидше повернути людям тепло і світло.

ОСТАННЄ

Росія з початку березня здійснила понад 40 атак на рухомий склад "Укрзалізниці" – віцепрем'єр

Якщо США замислюються над виходом з НАТО, то безпека Європи ґрунтуватиметься на ЄС, але не в його нинішньому вигляді, – Зеленський

Росіяни атакували портову інфраструктуру на Одещині, є влучання в резервуар – ОВА

Путіну для повної окупації Донбасу довелося б пожертвувати від 300 тис. до 1 млн людей залежно від тривалості операції – Зеленський

СБУ затримала іноземного кілера, який на замовлення РФ намагався застрелити високопосадовця ВМС ЗСУ

Федоров: Після помилок ТЦК із "розшуком" жінок запровадять технічні запобіжники

Освітній омбудсмен: Серед проблем НУШ – підвезення учнів і відсутність пансіонів

На Сумщині через російські обстріли згорів палац Харитоненків – ЗМІ

Нацполіція затримала учасників банди, які вимагали "борги" та вчиняли підпали

Стефанчук закликав уряд прискорити створення правничого глосарія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА