Інтерфакс-Україна
10:33 10.02.2026

Майже 50 людей загинули за останні тижні через негоду в Японії

1 хв читати

Не менше 46 осіб стали жертвами сильних снігопадів в Японії за останні три тижні, повідомляє у вівторок The Japan Times із посиланням на дані японських служб порятунку.

Зазначається, що ще близько 550 осіб отримали травми.

Снігопади почалися в північних районах Японії 20 січня. Через погодні умови утворилися значні транспортні проблеми по всій країні.

Згідно з місцевою метеорологічною службою, в місті Аоморі на півночі острова Хонсю висота заметів наразі становить 1,3 метра.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Командувач СБС повідомив про ушкодження нафтохімзаводу в Башкортостані в Росії

Повідомлено про підозру двом молодикам, причетним до теракту на замовлення РФ в Броварах

Генсек НАТО: У програмі PURL щодо постачання американської зброї Україні не відбулося жодних змін

Федоров на "Рамштайні" озвучив пріоритети України: ППО, дрони, ракети та артилерійські боєприпаси великої дальності

Після посилення ППО рівень перехоплення крилатих ракет зріс майже до 80%, безпілотників – до 90% – Федоров на "Рамштайні"

Зеленський і народ України у четвер отримають премію "Чотири свободи"

Федоров на "Рамштайні": Росія зараз втрачає 254 солдата на кожен квадратний кілометр

Кількість поранених у Слов'янську зросла до п'яти – ОВА

Пісторіус на відкритті "Рамштайну": Україна зможе підтримувати оборонну боротьбу лише за нашої спільної підтримки

Федоров зустрівся з Рютте, Гілі та Пісторіусом: Очікуємо на важливі анонси

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА