Інтерфакс-Україна
10:09 07.02.2026

На Київщині запроваджено екстрені відключення електроенергії - ОВА

1 хв читати

На Київщині внаслідок ворожої атаки пошкоджено п’ять приватних будинків, в області запроваджено екстрені відключення електроенергії, повідомив начальник ОВА Микола Калашник.

"На Київщині внаслідок ворожої атаки у Броварському районі пошкоджено п’ять приватних будинків та чотири автомобілі. У Бориспільському районі зазнали ушкоджень складські приміщення й логістичний центр одного з підприємств", - написав Калашник у Телеграм у суботу.

Він зазначив, що в області запроваджено екстрені відключення електроенергії. Об’єкти критичної інфраструктури та мобільні станції переведені на резервні джерела живлення. Наразі працюють 530 Пунктів незламності — усі готові приймати людей.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА