Росіяни обстріляли громади Дніпропетровщини, п'ятеро постраждалих, пошкоджено інфраструктуру і транспортне підприємство
Російські війська продовжують обстрілювати громади Дніпропетровської області, п'ятеро постраждалих, а також пошкодження інфраструктури транспортного підприємства, повідомив очільник ОВА Владислав Гайваненко.
Зокрема, на Синельниківщині ворог атакував Миколаївську громаду. Застосував БпЛА. Постраждали двоє чоловіків – 29 і 42 років. Сталися пожежі. Понівечена інфраструктура.
Також безпілотники російська армія спрямувала і на Павлоград та П'ятихатки. Виникли займання. Пошкоджень зазнали інфраструктура і транспортне підприємство. Наслідки ще з'ясовуються.
За словами очільника ОВА, по Нікопольщині агресор вдарив з РСЗВ "Град". Поцілив по Марганецькій громаді.
"За уточненими даними, через атаку на район вчора вдень постраждали троє людей: 19-річний хлопець, жінка 51 року та чоловік – 55. Всі лікуються амбулаторно". – написав Гайваненко.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Через обстріл на Дніпропетровщині знеструмлено залізничну контактну мережу, поїзди затримуються - Укрзалізниця
08:51, 15.12.2025
Ворог атакував Херсонщину, шестеро постраждалих
08:18, 15.12.2025
Під ворожим обстрілом опинилися 24 населені пункти Запорізької області, є постраждалі
07:09, 15.12.2025
МВС: До 14 осіб зросло кількість постраждалих у Запоріжжі внаслідок ворожих обстрілів
22:02, 14.12.2025
Росіяни 17 разів обстріляли Донеччину, загинули три людини
11:18, 13.12.2025
ОСТАННЄ
78 окремий десантно-штурмовий полк 7 корпусу ШР ДШВ розширений до бригади
10:28, 15.12.2025
Більшість українців називають обстріли причиною відсутності світла, 29% звинувачують владу – соцопитування
10:14, 15.12.2025
Секретаріат Кабміну може проводити моніторинг ефективності діяльності заступників голів ОДА з євроінтеграції
10:03, 15.12.2025
Три чверті українців готові до миру із замороженням фронту та гарантіями безпеки, стільки ж проти миру без гарантій - соцопитування