Один загиблий і двоє постраждалих внаслідок атак ворожих безпілотників у Дніпропетровській області - ОВА
Одна людина загинула і двоє постраждали внаслідок ударів ворожих безпілотників у Дніпропетровській області, повідомив в.о. начальника ОВА Владислав Гайваненко у телеграм-каналі.
"У Зеленодольській громаді Криворіжжя через ворога загинув чоловік. Співчуття рідним і близьким. На населений пункт противник скерував FPV-дрон. Понівечив газогін. У Нікопольському районі постраждали чоловіки 23 та 39 років. Їм надали необхідну допомогу. Удари росіян прийшлися по самому Нікополю, Марганецькій, Покровській, Червоногригорівській громадах. Серед пошкодженого там – інфраструктура та сільськогосподарське підприємство. Зайнявся приватний будинок. Зачепило лінії електропередач й авто. Минулося без поранених у Самарівському районі. Його агресор атакував БпЛА. Виникла пожежа на одному з підприємств", написав Гайваненко у Телеграм.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Ворог вдарив БпЛА по двом районам Дніпропетровської області, є постраждала
08:03, 30.12.2025
Двоє цивільних постраждали внаслідок ворожих атак у Дніпропетровській області
20:26, 27.12.2025
Об'єкт інфраструктури пошкоджено в Одесі внаслідок влучання ворожого дрона - МВА
07:38, 26.12.2025
У Дніпрі чоловік поранив ножем двох працівників ТЦК
16:32, 25.12.2025
У справі про шахрайські кол-центри повідомлено про нові підозри, зокрема щодо вимагання 1,2 млн грн із застосуванням насильства
11:35, 25.12.2025
ОСТАННЄ
Федоров про політичні амбіції: дуже небезпечно думати про щось, окрім своєї посади і роботи
15:49, 30.12.2025
Глава МВС: ключовим досягненням в безпеці цього року став проєкт "Офіцер-рятувальник громади"
15:27, 30.12.2025
На Дніпропетровщині оголошено обов’язкову евакуацію з ряду населених пунктів
15:21, 30.12.2025
Федоров про вибори онлайн: ми сьогодні над цим не працюємо, наразі ніхто не звертався з цього приводу
15:15, 30.12.2025
НКРЕКП розгляне можливість компенсації водоканалам фінансових втрат від занижених тарифів на воду для населення з нетарифних джерел