Росія планує "імпортувати" 12 тисяч "збирачів шахедів" з КНДР – ГУР МО
Вже до кінця 2025 року Росія планує залучити близько 12 тисяч північнокорейських працівників до роботи на підприємствах окремої економічної зони "алабуга" в Татарстані, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.
"Саме в "алабузі" виготовляють далекобійні дрони типу Shaded/ґєрань, якими російська армія завдає терористичних ударів по цивільній інфраструктурі України. Для обговорення деталей продажу робочих рук, наприкінці жовтня в міністерстві закордонних справ рф відбулась зустріч місцевих урядовців з представниками північнокорейської компанії Jihyang Technology Trade Company, відповідальної за пошук і підбір корейських працівників", - вказується в повідомленні в телеграм-каналі.
Імпортній робочій силі росіяни обіцяють платити приблизно $2,5 за годину роботи, а зміна для працівників триватиме щонайменше 12 годин.
"Такі заходи свідчать про поглиблення стратегічної співпраці між двома диктатурами для продовження агресивної війни проти України", - зазначили в ГУР.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України
00:47, 05.12.2025
Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій
23:24, 04.12.2025
Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ
22:58, 04.12.2025
ГУР: Бійці "Примар" знищили ворожий винищувач МіГ-29 у Криму
16:28, 04.12.2025
Немає більш підходящого місця для мирних переговорів між Росією та Україною, ніж Туреччина - глава МЗС Фідан
22:22, 03.12.2025
ОСТАННЄ
В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського
01:40, 05.12.2025
59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування
00:34, 05.12.2025
Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб
22:26, 04.12.2025
Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський
21:48, 04.12.2025
Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій