Глави МЗС Естонії та Нідерландів обговорили створення спецтрибуналу для притягнення РФ за злочин агресії
Міністр закордонних справ Естонії Маргус Цахкна (Margus Tsahkna) та його нідерландський колега Девід ван Вейл (David van Weel) обговорили у Києві створення спеціального трибуналу у Гаазі для притягнення Росії до відповідальності за злочин агресії під егідою Ради Європи.
"Приємно знову зустрітися з моїм шановним колегою у Києві. Естонія та Нідерланди залишаються непохитними у своїй підтримці України . Ми також підтвердили наше зобов'язання створити спеціальний трибунал під егідою Council of Europe у Гаазі для притягнення Росії до відповідальності за злочин агресії. Кожен злочин Росії повинен мати наслідки", – написав Цахкна у соцмережі Х у вівторок.
Як повідомлялось, у вівторок ван Вейл повідомив про прибуття з візитом до України. Днем раніше до Києва прибув Цахкна, який провів низку зустрічей, зокрема, з міністром закордонних справ України Андрієм Сибігою та президентом України Володимиром Зеленським.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський планує обговорити з Трампом гарантії безпеки для України
15:20, 26.12.2025
Зеленський: дата вступу України в ЄС - розмова США і України без поки що європейського підтвердження
10:16, 24.12.2025
Естонія виділяє 2 млн євро на підтримку енергетики України
20:22, 23.12.2025
Всеукраїнський форум єднання національних спільнот відбувся на Закарпатті
16:40, 23.12.2025
Зеленський поговорив з премʼром Норвегії: є спільне відчуття про необхідність консультації в ширшому колі європейських партнерів
12:12, 21.12.2025
ОСТАННЄ
Українська делегація на чолі з Зеленським прибула до Флориди на зустріч із Трампом
01:50, 28.12.2025
Фінансова підтримка з боку Канади включає гарантії для МФІ і відстрочення платежів за боргом України