У ніч на вівторок сталася сьома атака РФ на газові об’єкти, внаслідок якої постраждали потужності на Полтавщині – глава "Нафтогазу"
Вночі 28 жовтня Україна пережила вже сьому з початку жовтня атаку РФ на газову інфраструктуру, внаслідок якої є пошкодження виробничих потужностей в Полтавській області, повідомив голова правління НАК "Нафтогаз України" Сергій Корецький.
"Сьогодні вночі сталася вже сьома у жовтні атака, постраждали виробничі потужності з видобутку газу на Полтавщині. Прикладемо максимум зусиль, щоб якомога швидше відновити обладнання", – сказав Корецький під час брифінгу в "Укрінформі" у вівторок.
Він зазначив, що попередні шість атак в жовтні стали причиною значних руйнувань і втрат видобутку, що призводить до необхідності додаткового імпорту газу.
Пізніше він зазначив, що до кінця ОЗП для його сталого проходження потрібно додатково імпортувати дещо більше 4 млрд куб м. газу.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Одна людина загинула, троє постраждали через атаки ворога у суботу - Дніпропетровська ОВА
18:49, 10.01.2026
Росіяни завдали подвійного ракетного удару по Харкову, без постраждалих - мер
18:12, 10.01.2026
Окупанти масовано атакували безпілотниками Лозову Харківської області, поранено мирного мешканця
17:52, 10.01.2026
Росіяни поділили в інфраструктурний об’єкт у Харкові, наслідки уточнюються
16:32, 10.01.2026
Відновлення теплопостачання в Києві та області планується до кінця доби, зі світлом ситуація складніша – прем'єр
15:31, 10.01.2026
ОСТАННЄ
В Києві цілодобово продовжуються відновлювальні роботи на зруйнованих інфраструктурних об’єктах – Кличко
17:28, 11.01.2026
Сили оборони уразили бурові установки в Каспійському морі та підрозділ ППО противника – Генштаб ЗСУ
16:08, 11.01.2026
На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону
15:04, 11.01.2026
УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині
14:05, 11.01.2026
Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти