Премʼєр Швеції сподівається на важливий "крок вперед" щодо заморожених російських активів на саміті ЄС у четвер
Прем'єр-міністр Швеції Ульф Крістерссон вважає, що обговорення заморожених російських активів буде одним з найважливіших питань на саміті ЄС 23 жовтня та висловив сподівання на "ще один крок вперед" у цьому напрямкові.
"Я повністю згоден щодо заморожених активів. Думаю, це буде одне з найважливіших обговорень завтра. І я також повністю згоден, що Росія зробить усе можливе, щоб перешкодити цьому рішенню", - сказав Крістерссон на спільній пресконференції із президентом України Володимиром Зеленським у Лінчепінгу, Швеція.
За словами премʼєра, рішення щодо російських заморожених активів означатиме "кардинальні зміни". "Тому не варто недооцінювати зусилля Росії щодо перешкоджання, щоб країни повірили в небезпеку або в погрози. Але ми зробимо все можливе. Сподіваюся, завтра ми зробимо ще один крок", - зазначив Крістерссон.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
В Офісі президента обговорили з польською делегацією ініціативу SAFE та взаємовигідні оборонні проєкти
10:18, 14.01.2026
Радники Трампа в Парижі обговорили з Дмитрієвим план США щодо миру в Україні і очікують реакції Путіна - ЗМІ
02:26, 09.01.2026
Зеленський і Поклад обговорили конкретні завдання, щоб окупанти ще більше відчували міць СБУ
15:09, 05.01.2026
Зеленський планує обговорити з Трампом гарантії безпеки для України
15:20, 26.12.2025
Зеленський: дата вступу України в ЄС - розмова США і України без поки що європейського підтвердження
10:16, 24.12.2025
ОСТАННЄ
Військовослужбовці зі Швеції та Норвегії вирушили на навчання до Гренландії
20:47, 14.01.2026
Втручання США в ситуацію в Ірані є ймовірним протягом доби – ЗМІ
20:40, 14.01.2026
Енергопостачання Вільнянської громади Запорізької області відновлено за півтора дні – "Запоріжжяобленерго"
20:39, 14.01.2026
Зеленський провів розмову з переговорною групою: Треба активно рухатися щодо документів
20:12, 14.01.2026
Фонд Пінчука проведе низку українських заходів у Давосі з нагоди ВЕФ 2026