Поліція охороняє знеструмлені вулиці Києва після ворожої атаки
Київські правоохоронці охороняють вулиці столиці, які станом на вечір п'ятниці залишаються знеструмленими внаслідок ворожої атаки, повідомляє пресслужба поліції Києва.
"Після масованої атаки ворога, внаслідок якої частина столиці досі залишається без світла, поліцейські продовжують нести службу із збільшеною кількістю піших та автомобільних патрулів", - сказано в повідомленні.
Зазначається, що до забезпечення правопорядку залучено співробітників головного управління поліції, районних управлінь, спецпризначенців, вибухотехніків, кінологів, а також курсантів НАВС, які допомагають колегам у патрулюванні вулиць і реагуванні на виклики громадян.
Особливу увагу правоохоронці приділяють охороні об’єктів критичної інфраструктури, пунктів незламності і громадських місць.
Джерело: https://t.me/gunpKyiv/11775
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Шістнадцятирічна дівчина постраждала внаслідок ворожого удару по Харкову
20:20, 13.01.2026
Понад 4,5 тис джерел резервного живлення придбано в Києві за програмами співфінансування - КМДА
20:19, 13.01.2026
Ситуація на правому березі Києва погіршилася до рівня лівого берега – CEO YASNO
17:15, 13.01.2026
Кличко: у Києві без опалення близько 500 багатоповерхівок, енергодефіцит зріс після нічної атаки
13:19, 13.01.2026
Внаслідок обстрілів відключено споживачів у Києві, семи областях та ще в двох регіонах – через негоду