Через вибух пошкоджено автомобілі на парковці Представництва ЄС в Україні - Матернова
Через російську атаку на Київ пошкоджені автомобілі на парковці Представництва Європейського Союзу в Україні
"Один з вибухів також пошкодив автомобілі на парковці Представництва ЄС. Всі мої колеги в безпеці, а ми продовжуємо нашу роботу. Київ стоїть - і Євросоюз стоїть з ним", - написала посол Європейського Союзу в Україні Катаріна Матернова у соцмережі Фейсбук у неділю.
"Ця ніч є ще одним нагадуванням про те, що Росія навмисно націлює свої атаки на цивільне населення і намагається залякати його. Це їй не вдасться. Україна має право жити в мирі та безпеці", - зазначила вона.
Матернова запевнила, що ЄС продовжуватиме "підтримувати справедливу війну України, надавати гуманітарну допомогу та допомагати відновлювати те, що було зруйновано".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
ЄС готовий призупинити торговельну угоду з США через нову загрозу введення мит з боку Трампа
08:08, 18.01.2026
Бенефіціарами протиріч між союзниками є Китай і Росія – Каллас про митні погрози Трампа
02:52, 18.01.2026
ЄС скликає в неділю екстрену нараду послів держав-членів - ЗМІ
00:17, 18.01.2026
Європейська Рада, Франція й Швеція відреагували на заяву Трампа про мито як покарання за солідарність з Гренландією
22:18, 17.01.2026
Двоє цивільних загинули минулої доби на Донеччині через російську агресію – ОВА
09:26, 17.01.2026
ОСТАННЄ
Новий голова НКЦПФР декларує місію створити кожному українцю умови стати капіталістом
17:10, 18.01.2026
Маньківка під контролем Сил оборони України - Угруповання військ "Схід"
16:37, 18.01.2026
Договір з УПЦ (МП) про безоплатне користування Батуринським Миколо-Крупицьким монастирем закінчується 26 січня - Мінкультури
16:34, 18.01.2026
На засіданні головнокомандувачів ЗС держав - членів "Коаліції охочих" обговорили безпекові гарантії для України - Сирський
15:45, 18.01.2026
Петиція щодо перейменування станції київського метро "Академмістечко" на "Василя Стуса" не набрала необхідних для розгляду голосів