До 36 зросла кількість постраждалих внаслідок нічної атаки РФ на Дніпро
Кількість постраждалих внаслідок нічної атаки РФ на Дніпро зросла до 36, загинула одна людина, повідомив глава Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
"Надзвичайники приборкали пожежі. Після обстеження було вирішено тимчасово відселити мешканців підʼїзду найбільш пошкодженої дніпровської багатоповерхівки. Це близько ста мешканців. Усім запропонували тимчасове житло, але звернень не надходило. Люди проживатимуть у родичів", - написав він у телеграмі.
За словами Лисака, станом на вечір суботи постраждалих вже 36. У лікарні досі перебувають 8 з них. Інші потерпілі під амбулаторним наглядом.
У Дніпрі крім багатоквартирних і приватних будинків, потрощені декілька шкіл та дитсадків, корпуси та гуртожитки двох профтехучилищ, інфраструктура.
Як повідомлялося, одна людина загинула і 13 постраждали внаслідок масованої атаки ракетами та БпЛА по Дніпру та області.
Росія здійснила масовану атаку по Дніпру в ніч на суботу, 20 вересня.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
У Краматорську через обстріл зруйновано котельню, що обслуговувала один з мікрорайонів міста
21:25, 11.01.2026
Ворог вночі атакував критичну інфраструктуру Житомирщини, двоє поранених
08:50, 11.01.2026
Обстріли Нікопольського району: Один загиблий і троє постраждалих
21:42, 10.01.2026
Одна людина загинула, троє постраждали через атаки ворога у суботу - Дніпропетровська ОВА
18:49, 10.01.2026
Окупанти масовано атакували безпілотниками Лозову Харківської області, поранено мирного мешканця
17:52, 10.01.2026
ОСТАННЄ
Посадовці Словаччини домовилися про відмову в військовій підтримці України - ЗМІ
22:22, 11.01.2026
ДТЕК: Через атаки, морози та перевантаження мереж у Києві фіксуються численні аварії, частина відключень може бути тривалою
21:57, 11.01.2026
Глава "Укрзалізниці" радить планувати стикування із запасом мінімум у 3-4 години
20:54, 11.01.2026
Пріоритетним напрямом залишається постачання ракет для ППО від партнерів - Зеленський
20:47, 11.01.2026
Зеленський: Головне завдання зараз – відновлення енергозабезпечення всіх будинків після ударів