Зеленський про дрони у Польщі: Найстрашніше, що ця атака схожа на Крим
Президент України Володимир Зеленський вважає, що психологічно здійснений росіянами інцидент з їх дронами на території Польщі нагадує ситуацію із Кримом.
"На мій погляд, найстрашніше, що ця атака схожа на Крим. Психологічно а чим це відрізняється? Просто зараз технологічна війна. Зараз просто не потрібні зелені чоловічки, які зайшли на вашу територію", - сказав він на спільній пресконференції із президентом Фінляндії Александером Стуббом у Києві.
За словами президента, сьогодні ту саму роль на території Польщі виконали БпЛА російського виробництва.
Як пояснив Зеленський, у випадку з окупацією Криму Україна отримувала сигнали від партнерів, що "головне - не довести до війни".
"Для мене це дуже схоже на Крим. Я вважаю, що це схоже на таку репетицію. Я ділюся тим, що думаю", - зазначив він.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Шестеро цивільних постраждали через атаки ворожих БпЛА у Дніпропетровській області – ОВА
07:54, 18.01.2026
Російський БпЛА поцілив у нежитлову будівлю в Харкові, даних щодо постраждалих немає
18:52, 17.01.2026
В уряді Польщі назвали кількість МіГ-29, які Варшава передасть Україні
13:02, 15.01.2026
Окупанти атакували дронами Білгород-Дністровський район, пошкоджена інфраструктура, є постраждалий
11:52, 15.01.2026
Польща приєдналася до заяви щодо недопущення збірної Білорусі до фіналів ЧЄ-2026 з футзалу
11:09, 15.01.2026
ОСТАННЄ
Петиція щодо перейменування станції київського метро "Академмістечко" на "Василя Стуса" не набрала необхідних для розгляду голосів
14:22, 18.01.2026
Триває аудит пунктів незламності по всій Україні – О.Кулеба
14:19, 18.01.2026
На Київщині екстренні відключення світла - ДТЕК
13:28, 18.01.2026
Освітній омбудсмен закликає керівників закладів освіти не примушувати вчителів працювати під час канікул у холодних класах
12:59, 18.01.2026
На Херсонщині двоє загиблих та поранена мирна жителька через російські обстріли - Нацполіція