Рівень мобілізації в Україні за останній рік стабільний і має тенденцію до зростання – Шмигаль
Рівень мобілізації в Україні наразі є достатнім для відновлення кількості особового складу і створення резервів, заявив міністр оборони України Денис Шмигаль в інтерв’ю Sky News.
"Рівень мобілізації в Україні за останні 12 місяців є абсолютно стабільним і має тенденцію до зростання, і ми мобілізували всю необхідну кількість особового складу, щоб покрити всі наші втрати і сформувати невеликі резерви", - пояснив Шмигаль.
Водночас він зазначив, що рівень мобілізації в Росії покриває втрати, незважаючи на те, що втрати в п'ять разів більші, ніж в Україні.
"Вони покривають всі ці втрати, тому для них немає жодних проблем, а вони втратили 1 мільйон осіб з початку цієї війни. Половина з них загинула. Тож вони продовжують просто стріляти, спалювати своїх людей у вогні війни, не рахуючи, скільки вони втратили. Тож це виклик і це проблема", - підкреслив міністр.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Прокуратура відреагувала на заяви мера Дрогобича про "тиск через мобілізацію"
12:25, 20.01.2026
Шмигаль: Київ планує збільшити потужності розподіленої генерації на понад 100 МВт
22:18, 19.01.2026
Глави Міненерго та МАГАТЕ домовилися про спільну нараду щодо ситуації на АЕС України на тлі загроз РФ
18:42, 19.01.2026
Шмигаль доручив "Укренерго" збільшити технічні можливості для імпорту та передачі е/е з Заходу на Схід України
10:34, 19.01.2026
Доводиться працювати в куртці, в кабінеті прохолодно – Шмигаль
12:52, 16.01.2026
ОСТАННЄ
Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб
22:12, 20.01.2026
Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка
21:55, 20.01.2026
Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль
21:22, 20.01.2026
Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України
21:14, 20.01.2026
Угода про процвітання узгоджена на технічному рівні – віцепрем’єр