Зеленський: Україна готова надати Польщі дані щодо вторгнення російських дронів
Українська сторона має інформацію про вісім російських дронів, які в ніч на середу вторглися в повітряний простір Польщі, та готова поділитися нею з польською стороною, заявив президент України Володимир Зеленський.
"Україна готова надати Польщі наявні необхідні дані щодо цього російського удару. Україна готова допомогти Польщі розбудувати належну систему оповіщення та захисту від таких російських викликів", - написав Зеленський в Телеграм в середу вранці.
Він зазначив, що все більше фактів говорять про невипадковість вторгнення російських ударних дронів на територію Польщі. "Вже були раніше інциденти з окремими російськими дронами, які перетинали кордон і долали невелику відстань на території сусідів. Але зараз фіксуємо значно більший масштаб та цілеспрямованість", - наголосив президент України.
"Україна давно пропонує партнерам створити спільну систему протиповітряного захисту та забезпечувати гарантоване збиття "шахедів", інших дронів і ракет завдяки обʼєднаній силі нашої бойової авіації та ППО. Разом європейці завжди сильніші", - додав Зеленський.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт
09:09, 06.12.2025
Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури
08:58, 06.12.2025
Польща підняла винищувачі через активність російської дальньої авіації
07:07, 06.12.2025
Україна закликала ПАРЄ посилити міжнародні механізми захисту продовольчої безпеки
16:10, 05.12.2025
Польський суд видав європейські ордери на арешт українців, підозрюваних у диверсіях на залізниці – ЗМІ
17:59, 04.12.2025
ОСТАННЄ
Нічний обстріл РФ змусив три АЕС України зменшити потужність, а ЗАЕС на 30 хв втратила зв’язок з мережею – МАГАТЕ
15:10, 06.12.2025
Окупанти атакували дроном цивільне авто в Сумській області, поранено двох чоловіків
15:03, 06.12.2025
Кіберкорпус ГУР атакував провідну логістичну компанію РФ до Дня ЗСУ - джерела
14:54, 06.12.2025
Генштаб ЗСУ: Уражено Рязанський НПЗ в РФ та завод з виготовлення корпусів для снарядів в окупованому Алчевську
14:50, 06.12.2025
Шмигаль: Майже 500 капеланів від 13 релігійних організацій проповідують українським воїнам