Чоловік, який у січні погрожував поліцейським у метро Києва, проведе за ґратами 4,5 року
Чотири з половиною роки проведе за ґратами 20-річний чоловік, який у столичній підземці погрожував поліцейським травматичною зброєю та завдав тілесних ушкоджень правоохоронцю, повідомляє пресслужба поліції Києва.
Інцидент стався в січні цього року на платформі станції метро "Хрещатик". Молодик, перебуваючи напідпитку, поводив себе агресивно, конфліктував з пасажирами та нецензурно лаявся. "На зауваження поліцейських порушник не реагував, натомість, дістав пістолет травматичної дії та направив в бік правоохоронця, погрожуючи його застосувати", - зазначено в повідомленні.
"Затриманий чинив спротив під час затримання та завдав сержанту поліції тілесних ушкоджень", – зазначили у пресслужбі.
Затриманим виявився уродженець Кіровоградської області, раніше засуджений до двох років позбавлення волі за незаконне заволодіння транспортним засобом, але звільнений умовно достроково.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Повідомлено про підозру посадовцю "Київтеплоенерго", який керував роботами на ділянці, де дівчина впала в окріп
13:01, 05.01.2026
У Києві 16-річна дівчина впала в яму з окропом та отримала 73% опіків тіла
12:11, 03.01.2026
СБУ: довічний вирок заочно отримав колишній гауляйтер Херсона
15:37, 02.01.2026
Петиція із закликом відкрити станцію метро "Герцена" в Києві не набрала необхідних для розгляду голосів
11:59, 02.01.2026
СБУ: 15 років тюрми отримав "кріт" з енергокомпанії Запоріжжя, який коригував атаки РФ по енергетиці
15:34, 01.01.2026
ОСТАННЄ
Міненерго підтвердило, що внаслідок атаки РФ по енергетиці майже повністю знеструмлені Дніпропетровська і Запорізька області
23:26, 07.01.2026
"Укрзалізниця" перевела всі потяги в Дніпропетровській та Запорізькій області на резервну теплотягу
23:21, 07.01.2026
На Дніпропетровщині закликали запасатися водою, а в Запоріжжі очікують відновлення водопостачання
23:11, 07.01.2026
На Дніпропетровщині застосували аварійні відключення е/е через ворожу атаку
23:01, 07.01.2026
Ворожі БпЛА вдарили по Запоріжжю, в місті перебої зі світлом та водопостачанням